SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Kantin 9625620
nr 962 5620
Kantin
koppar, höjd: 40 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 maj 2015
kl 18:44:46
100 kr
500 kr
Kantin
Kondition: slitage, skador
nr 962 5620
Kantin
koppar, höjd: 40 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 600 kr |
måndag 18 maj 2015 |